Ev-Ofis Temizliği

Evler en kolay kirlenebilen kapalı alanlardan biridir. Bu nedenle, evinizin mükemmel bir şekilde temizlendiğini hissetmek ve yapılan temizliğin içinize sinmesi oldukça zor olabilir. Banyo ve tuvaletler büyük miktarlarda toz, kir ve hatta küf biriktirme eğilimindedir. Mutfak ve salon evinizdeki en yoğun kullanım alanlarıdır ve sadece süpürmek yeterli gelmeyebilir. Ayrıca uyku alanınızı daha sağlıklı bir hale getirmek için yatak odası temizliği de oldukça gereklidir. Şimal İlaçlama’nın profesyonel ekibi, evinizin her santiminin tozunu alacak, vakumlayacak ve paspaslayacaktır. Bu sayede, mutfaktan yatak odasına kadar, parmağınızı kaldırmadan düzenli ve sterilize edilmiş bir yaşam alanının tüm avantajlarından yararlanabillirsiniz.

Şimal İlaçlama ofis temizliği hizmeti ile çalışanlarınız ve kendiniz için tozsuz ve mikropsuz bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Ofislerin derinlemesine temizlenmesi enfeksiyonların yayılmasını önleme, böylece çalışanların izinli hastalık günlerini azaltma ve verimliliği artırma potansiyeline sahiptir. Profesyonel Şimal İlaçlama ekibi; tescilli ürünler, uygulamalar ve ekipmanlar kullanarak ofisinizin temizliği için gerekli özeni göstermeye hazırdır.

Halı-Koltuk Temizliği

En kaliteli halılar ve koltuklar bile zamanla kirlilik gösterebilir çünkü yaşam alanlarında tozdan, polenden, mikroptan, gıda kırıntılarından ve lekelerden kaçınılamaz. Bu nedenle, halılarınızı ve koltuklarınızı düzenli temizlemek ve bakımını yapmak hem sağlığınız için hem de daha uzun süre kullanım için oldukça önemlidir. Şimal İlaçlama’nın sağladığı halı ve koltuk temizliği hizmeti sayesinde, eşyalarınız daha temiz ve yeni bir görünüme ulaşacaktır.

Günümüzde halı ve koltuk üretiminde kullanılan malzemeler oldukça çeşitlidir ve bu nedenle temizlik için en doğru ürünü seçmek zor bir hale gelmiştir. Bu nedenle Şimal İlaçlama’nın profesyonel ekibi eşyalarınızın fiber tipini, varsa fiziksel kusurlarını ve hassaslık seviyelerini dikkatle inceledikten sonra eşyalarınız için en uygun olan temizleyicileri kullanmaktadır. Koltuk kumaşınız deriden veya mikrofiber kumaştan, halınız yünden veya akrilikten yapılmış olabilir, doğru incelemeyi yapmak ve uygun ürünleri kullanmak için Şimal İlaçlama’nın uzman ekibine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Temizleme işlemi tamamlandığında, mobilyalarınız hızlı bir şekilde kuruyacaktır, böylece eşyalarınız mümkün olan en kısa sürede, tertemiz bir şekilde tekrar kullanılmaya hazır hale gelir.

İnşaat Temizliği

Şimal İlaçlama tarafından yapılan inşaat temizliği size %100 güvenilir ve güvenli bir hizmet sunar. Evinizi, ofisinizi veya evinizdeki belirli bir odayı yenilediyseniz, inşaat projesinin büyüklüğü fark etmeksizin, Şimal İlaçlama tarafından kullanılan güvenilir ve etkili temizleyiciler, normal yaşamınıza hızlı bir şekilde geri dönebilmenizi sağlayacaktır. Uzman personeller inşaat ve alçıpan tozunu en aza indirmek ve temizliği en üst düzeye çıkarmak için kaplamalar, yatay çıkıntılar, süpürgelikler, ışık fikstürleri gibi ince ayrıntılara dikkat etmektedir. Her yer ayrıntılı bir şekilde temizlendikten sonra, size sadece yeni konforlu alanınız için anahtarı çevirmek kalacaktır.

Dış Cephe Temizliği

Konu evinizin veya ofisinizin içine gelince, genellikle oldukça düzenli bir temizlik programına bağlı kalırsınız. Ancak, binaların dışının da biraz dikkat gerektirdiğini unutmak kolaydır. Fakat uzun ve nemli bir kıştan sonra, her türlü kir, küf ve diğer kötü maddeler pencere, verandalar ya da dış duvarda toplanabilir ve dikkatli bir temizlik gerektirir. Temiz bir dış cephe, binayı korumanın en önemli unsurudur. Yosun ve diğer kalıntılar çürüme sürecini hızlandırır, küf sorunlarına ve sızıntıya neden olabilecek çatılardaki nemi tutar. Tıkalı oluklar ve iniş borusu; taşma, sel ve ciddi hasara neden olabilir. Şimal İlaçlama, en güvenli ve en etkili temizlik işlemlerini belirlemek için öncelikle dış cepheyi dikkatle inceler. Bu işlemler genellikle yerden yüksek yüzeylere ulaşmak için inşaat asansörleri, sıcak su, yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ve profesyonel kalitede, çevre açısından güvenli sabunlar ve deterjanlar içerir. Şimal İlaçlama tarafından kullanılan düşük basınçlı temizleme sistemi, yüzeydeki kir, küf, polen ve hidrokarbonlardan kaynaklanan lekeleri güvenle temizlemektedir.

Şimal İlaçlama tarafından sağlanan profesyonel temizlik işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için mesai saatleri içerisinde site üzerinden canlı destekle iletişime geçebilir, mesai saatleri dışında ise yine site üzerinden mesaj bırakabilirsiniz.

Hızlı Talepte Bulun,
Hemen Arayalım!

    Kapat

    Sepetim

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.