Sağlık Bakanlığı onaylı bir firma olan Şimal İlaçlama, ilaçlama hizmetinde uzman ve yetenekli personellerle çalışır. Ayrıca biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahiptir. Kullanılan tüm ilaçlar bakanlık tarafından onaylı olan iz, leke ve koku bırakmayan ve insan sağlığı için son derece güvenilir ilaçlardır. Böylelikle, hizmet almak amacıyla güvenilir bir firma seçildiğinde, yaygın olarak kullanılan zararlı böcek ilaçlarının sağlık üzerindeki olumsuz etkisinden de korunmuş olunur.

Kapalı alan, ilaçlaması yapıldıktan sadece 2 saat sonra tekrar kullanıma hazır hale gelmiş olur. Şimal İlaçlama, sağlığınızı emanet edebileceğiniz profesyonel kadrosu ile ilaçlama hizmetine 7 gün 24 saat hazırdır.

Kapalı Alan İlaçlama Hizmetleri

Hamam Böceği ve Türleri: Hamam böcekleri en çok bilinen zararlılardır. Hastalığı yayabilir, eşyalara zarar verebilirler ve popülasyonları çok hızlı bir şekilde büyüyebilir. Tüm popülasyon bir kerede ortadan kaldırılmazsa, bu küçük haşerelerin temizlenmesi imkansız hale gelir.

Gümüş Böceği: Kapalı alanlarınızdaki gümüş böceği istilaları profesyonel müdahale gerektirir. Rutubeti seven gümüş böcekleri aynı zamanda çok hızlı bir şekilde üreyebilirler.

Kırkayak: Kırkayaklar, farklı davranış özelliklerine sahip bir böcek grubudur ve çıyanlarla çok sık karıştırılır. Kırkayaklar bodrum katları, banyolar, süpürgelikler veya tavan araları gibi nemli alanlarda yaşamayı tercih ederler.

Çıyan: Kırkayaklarla çok sık karıştırılan çıyanların iri türleri zehirli haşereler grubuna girmektedir. Isırma ve zehirleme riski bulunduğundan dolayı insanların bulunduğu alanlarda yaşamaları tehlikelidir.

Akrep: Çoğu zaman akrep kontrolü ek savunma önlemleri gerektirir. Genelde taş duvarları ve saksıları seven akrepler, tek başına yaşamazlar. Bu nedenle bir akrep görüldüğünde yalnız olmadığı bilinmeli ve profesyonel bir yardıma başvurulmalıdır.

Örümcek-Kırmızı Örümcek: Örümcekler kolayca kontrol edilen yaratıklar değildir. Hatta bazıları ölümcül veya tehlikeli olarak sınıflandırılır.

Tahtakurusu: Tahtakuruları, genelde çok sık temizlenmeyen yerlerde bulunurlar. Geceleri memelilerden ve kuşlardan kan emerek beslenirler, bu da ciltte tahrişe ve alerjiye neden olabilir.

Karasinek: Leşçil olmalarından ötürü bakteri ve mikrop taşıyan karasineklerin hastalık bulaştırma ihtimali vardır. Uçan canlılar olduğu için ilaçlama olmadan başa çıkmak oldukça zordur.

Sivrisinek: Sivrisinekler genel olarak diğer haşereler gibi tehdit olarak algılanmasalar da kan emdikleri ve hastalık taşıdıkları için insanları oldukça rahatsız ederler.

Güve: Güveler bir sağlık riski oluşturmazken, larvalarının kıyafetlere, kumaşlara, kürklere, deri ve halılara verdiği ciddi hasar nedeniyle kapalı alanlarda ilaçlanması gerekir.

Kulağa Kaçan: Kulağa kaçanlar kapalı bir alanda birçok farklı bölgeyi istila edebilir. Bu nedenle, etkili bir şekilde kontrol etmek için uzman ürünleri kullanmak gerekir.

Çekirge: Çekirgelerden kurtulmak için genel olarak sıvı ilaçlar kullanılır ve birebir müdahalelerde çözüme pek sık rastlanmamıştır. Bu nedenle konu çekirgeler olduğunda profesyonel yardım önerilir.

Siyah-Sarı-Firavun Karınca: Karınca, kolonilerde yaşayan sosyal bir böcektir. Karınca ilaçlama planları tüm koloniye etki etmelidir. Sadece bir karıncaya tipik bir karınca spreyi sıkmak, sadece birkaç tanesini öldürür ve koloniyi tüm alana dağıtabilir.

Bit:  Kısa sürede hızlı bir şekilde çoğalmaları ve yayılabilmeleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde tehdit unsuru oluşturmakta olan bitlerin ufak yapıları nedeniyle profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından imha edilmesi gerekmektedir.

Pire: Pireler zor ölen bir haşere türü olduğundan ev sahibinin yapması gereken ilk şey yardım için haşere kontrol uzmanlarıyla iletişime geçmektir. Deriye yapışarak kan emen bu haşerelerin tifüs, tularemi gibi hastalıkları yaydığı da bilinmektedir.

Şimal İlaçlama, verdiği hizmetin her yönünü garanti eder ve müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak benimsemiştir. Hizmetlerle ilgili herhangi bir endişe yaşanması durumunda, geri dönüş hızla yapılır ve çözüme ulaştırılır. Mesai saatleri içerisinde sitenin canlı destek kısmından firmayla kolaylıkla iletişime geçilebilir, mesai saatleri dışında ise site üzerinden mesaj bırakılabilir. Ayrıca, site ana sayfasının alt kısmında bulunan formu doldurarak ücretsiz keşif talebinde bulunulabilir.

Hızlı Talepte Bulun,
Hemen Arayalım!

    Kapat

    Sepetim

    No products in the cart.