Kemirgen Nedir?

Pek çok kişi için bir fobi olan ve hijyenik açıdan da tehlike arz eden canlılar arasında olan kemirgenler hızla çoğalan ve çok küçük alanlardan giriş yapabilen hayvanlardır. Bir kemirgen istilası eğer müdahale edilmezse canlının türüne göre ortalama dört ay içerisinde mevcut sayısını dörde katlayabilecek çoğalma potansiyeline sahiptir. Bu familyadaki canlılar uzun ve kuvvetli dişleri ile fiziki zararlar oluşturur. Lağım, çöplük kanalizasyon gibi alanlardan virüs ve bakteri taşıyarak insan sağlığı için ciddi riskler meydana getirir. Adaptasyon sağlayan fiziki yapıları ile çoğu dış müdahaleye karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle fareler ya da daha genel familya isimleri ile kemirgenlerden kurtulmak için doğru türde ve dozda ilaçlama yapılması gerekir.

Kemirgenlerle Mücadele

Farklı coğrafi koşullar ve yerleşim alanlarının ortak problemlerinin başında gelen kemirgenler ile mücadele, profesyonel bir destek ile mümkündür. Hastalık taşıma, virüs ve bakterileri yayma, fiziki zararlar verme gibi farklı tehlikeleri olan bu canlıların ev, bahçe, işletme ve farklı alanlarda varlıklarının engellenmesi insan ve toplum sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kemirgenlerle mücadelede uzmanların desteği ve doğru ilaçlamaların yapılması başarı sağlar. Mücadelenin etkili olabilmesi için görülen kemirgenin türünün ve hareket alanlarının iyi belirlenmesi önem taşır. Şimal ilaçlama; Samsun, Ünye, Amasya ve Sinop gibi geniş bir ağda bölgede sık rastlanılan kemirgenler üzerine uzmanlaşmış bir destek hizmet sunar.

Kemirgenler İle Mücadele Adımları Nelerdir?

Kemirgen sorununun kalıcı olarak çözülebilmesi için doğru ilaçlama yapılması önemlidir. Şimal İlaçlama’nın uzman ekipleri, destek istenilen bölgeye giderek kemirgenlerin çıkış noktalarını, bıraktıkları izleri ve türlerini inceler. Ev faresi, çatı faresi ve Norveç sıçanı gibi farklı türde kemirgenlere özel olarak üretilen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar işin uzmanı ekipler tarafından uygulanarak kemirgen sorununa kısa sürede çözüm üretir. Kemirgen sorunu ile mücadele için Şimal İlaçlama çağrı merkezini arayabilir ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Canlı destek butonundan sorununuzu ve adresinizi aktararak dakikalar içinde profesyonel desteğe erişebilirsiniz.

Kemirgenler ile Mücadelede Hangi İlaçlar Kullanılır?

Kemirgenler ile mücadele için ilaçlama konusunda göz önünde bulundurulması gereken iki durum söz konusudur. Bunlardan ilki yapılan ilaçlamanın insan sağlığına zararlı olmamasıdır. Şimal İlaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçları kullanır. İlaçların uygulaması ise Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün uygulama eğitimini alan uzman bir ekip tarafından sağlanır. Kullanılacak olan ilaç ya da ürünün tipi ise rahatsızlık veren canlının türü ve yoğunluğuna göre değişim gösterir. Pasta ve Mumblok yakalama bandı gibi kemirgenlere özel üretilmiş ürünler, sorunun kökten çözümü için etkili alternatiflerdir.

Tüm Alanlar İçin Ayrıcalıklı Çözümler

Şimal İlaçlama farklı alan ve yerleşkelere özel olarak geliştirilmiş en etkili ilaçlama hizmetlerini müşterilerine sunar. İnsan sağlığının korunmasının önem taşıdığı restoran, kafe gibi işletmeler, tarım ürünleri yetiştirilen bahçe ve araziler, üretim fabrikaları, apartmanlar ve evler gibi farklı alanlara uzman ekipleri ile destek sağlar. Şimal İlaçlama ruhsatlı, onaylı ilaç ve ürünleri ile alanlarınızı kemirgenlerden arındırırken insan sağlığını ön planda tutar. İlaçlar, tarım ürünleri ya da farklı canlıların gelişimlerini tehdit etmeyen yapıya sahiptir.

Tek Tıkla Kemirgenlerden Kurtulun!

Siz kemirgenler ile sorun yaşıyorsanız Şimal İlaçlama’nın profesyonel çözümleri ile her türlü yaşam alanınızı arındırabilirsiniz. Şimal İlaçlama web sitesi üzerinden ‘Bize mesaj gönderin’ butonuna tıklayarak uzman ekiplere kolayca ulaşabilirsiniz. İlk görüşmenin ardından bölgenize keşif için gelecek olan uzman ekiplerin detaylı incelemeleri sonucu çizeceği rotada ilerleyerek zahmetsizce kemirgen sorunundan kurtulabilirsiniz. Bir diğer hızlı destek için ise çağrı merkezimizi arayabilir; mesai saatleri dışında kalan zaman dilimlerinde ise mesaj yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Talepte Bulun,
Hemen Arayalım!

    Close

    Cart

    No products in the cart.